Mevlani flet për lojën e Antonelës brenda BBVIP dhe kur ajo ta lexojë këtë gjë s’do i pëlqejë fare!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

I ftuar së fundmi në “Ftesë në 5” ishte ish-konkurrenti i njohur Mevlan Shaba.

I shumë komentuar për këngën e tij të fundit ku i uron një vajze ditëlindjen, Mevlani mohoi që kënga të jetë një dedikim.
Thënë këtë ai shtoi se gëzon shumë respekt për Ledjanën dhe se nëse mes tyre do të kishte dashuri me siguri do të ishin në krah të njëri-tjetrit.

I pyetur nga Bieta sesi e ka parë Antonelësn në BBVip, Mevlani me një fjalë preferoi ta quajë “zhurmuese”, me po të njëjtin karakter që ka shfaqur edhe në “Përputhen”.

UserOnline

Related Posts