(VIDEO) Einxhel dhe Dagz marrin një surprizë të veçantë nga fansat

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Raporti mes Dj Dagz dhe Einxhel ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, tkesa ende nuk dihet se çfarë po ndodh midis tyre. Dyshimet për një marrëdhënie më të fortë se miqësia janë ngritur akoma më shumë pas daljes së Dj PM dhe Dj Dagz, ku Einxhel ka reaguar e përlotur e plot emocion, një anë që nuk e kishim parë më parë tek moderatorja. Kështu, me rikthimin e Arbrit në shtëpi, marrëdhënia e tyre duket sikur është në një hap më të lartë, por gjithsesi ende e paqartë.

 

Si për t’i ndihmuar për të qartësuar ndjenjat sot dyshja ka marrë një surprizë nga fansat. Si shumë të tjerë, edhe Einxhel dhe Dagz kanë marrë një mesazh me parashutë ku shkruhet: “Einxhel je forca jonë. Dagz we love you! Einxhel-Dagz”.

 

UserOnline

Related Posts