Skandali i pagave, zbulohet sa paguhej Alvisa dhe çka punonte në dyqanin e Hysenit!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në rrjetet sociale po vazhdon skandali i publikimit të pagave të më shumë se 600 mijë qytetarëve shqiptarë përfshi edhe shumë fytyra publike.

Në mesin e tyre figuron edhe një emër i përfolur së fundmi si konkurrente në reality show ‘’Për’puthen’’, Alvisa Qarri.

Konkurrentja kishte punuar në dyqanin e ish-të dashurit të saj Hysenit, i cili po ashtu u bë pjesë e programit duke shkaktuar polemika të mëdha.

Alvisa ka punuar si shitëse në dyqanin e tij ku paguhej me një page minimale prej 300 mijë lekësh.

 

Kujtojmë se dyshja bënë bujë pas akuzave të Hysenit se kishin mbajtur lidhje jashtë programit dhe kundër akuzave të Alvisë se ishte dhunuar fizikisht.
UserOnline

Related Posts