Tha se kishte kohe qe ishte ndare, por konkurrentes se Per’puthen i dalin fotot nga hoteli me te dashurin!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Fjori Likja eshte nje nga konkurrentet me te komentuara te momentit, ku qe ne hyrjen e saj pati nje gricje me Efin per shkak se kesaj te fundit nuk i pelqeu e folura me mimika dhe me ironi e Fiorit.

Gjithashtu, nje vemendje morri edhe momenti kur djali qe ajo kishte dale ne takim, Aldisi, tregoi se Fjori pas takimit i kerkoi ge t’a puthte, madje te shkonin bashke ne shtrat, ashtu sic tregoi ai, edhe pse Fjori e mohoi kete gie.

Fjori ishte vajza qe u perlot gjate nje puntate teksa fliste per ish te dashurin e saj, pasi tregoi see mendonte ende dhe se ndarja kishte ndodhur vetem pak kohe me pare.
Por, tashme disa fjale po qarkullojne se Fjori jo ge nuk eshte ndare, por prej vitesh eshte e fejuar me nje djale jashte programit.
Nje foto e publikuar nga vete ajo ne InstaStory, por ne listen e “Close Friends” (miqve te ngushte), ajo ndau nje foto nga hoteli teksa ishte ne preherin e te dashurit te saj, foto e cila u be me pas publike nga faqja
“Vipat e Bllokut”.

Nderkohe qe persona te tjere shprehen se ajo ka qene para pak ditesh ne Club me te dashurin e saj.

UserOnline

Related Posts