E papritur në Big Brother/ Krijohet çifti tjetër, shikoni puthjen e parë mes tyre (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Edhe një çift tjetër është krijuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, ku ky i fundit qysh në hyrje në BB VIP kishte shprehur pëlqimin për moderatoren shqiptare, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Dyshja të cilët këto ditë kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, pas spektaklit të së shtunës, kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë.

Derisa të gjithë ishin në gjumë, Einxhel ishte shtrirë tek krevati i Dj Dagz, aty ku dhe ndodhi puthja.

KLIKO KETU PER VIDEON

UserOnline

Related Posts