Puthi vajzën e tij në buzë/ Ndjekësit kryqëzojnë Ilirin (Foto)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga surprizat më të bukura gjatë spektaklit të ‘Big Brother Vip’ ishte takimi i balerinit Ilir Shaqirit me vajzën e tij Emilin.

Mes lotësh dhe përqafimesh ata u takuan duke patur mundësi që për pak minuta të çmalleshin me njëri-tjetrin.

Ndërkohë gjatë takimit në një moment Iliri puthi në buzë vajzën e tij dhe si duket ky gjest nuk i ka pëlqyer aspak ndjekësve.

Menjëherë pas puthjes, komentuestit “shpërthyen” me kritika kundër balerinit në rrjetet sociale.

UserOnline

Related Posts