Dj PM e harron Saren dhe e ngacmon publikisht, Semi shfaqet seksi me rrobabanjo

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
Semi Jaupaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar foto me rrobabanjo. Këngëtarja shfaqet tepër seksi, teksa ka shkruar krahas fotove: “A mund të kalojmë direkt në verë pas vitit të ri të lutem? Faleminderit.”

Vëmendjen e ka marrë komenti i Dj PM, Pajtimit, i cili i ka komentuar dy zemra të bardha. “Zemër e verdhë”, i ka replikuar Semi.

Pajtimi nuk e ka lënë me kaq, por ka vazhduar duke komplimentuar këngëtaren. “Yll je”, i ka shkruar ai.

Kjo është parë nga ndjekësit si ngacmim nga ana e tij dhe i kanë kujtuar Sarën.
UserOnline

Related Posts