Pas veprimit të Borës reagojnë familjarët e Trixës

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ajo vendosi që të mos e nisë Vitin e Ri me një grup njerëzish të cilët i spastroi nga Instagrami i saj.

Në listë hynte Donald Veshaj, vëllai i tij binjak Romeo, miku i tyre Elgit Doda dhe sigurisht – Beatrix Ramosaj.

Llogaria e Trixës që nuk dihet saktë nga kush menaxhohej ka vazhduar ta mbajë Borën “follow” por jo më!

Fakti që lajmi u bë viral duket se e ka mobilizuar atë/ata që mirëmban/jnë llogarinë e Beatrix duke e hequr tashmë Borën.

Kujtojmë se pas nisjes së historisë me Donaldin brenda shtëpisë, komentet dhe pëlqimet e vazhdueshme të Beatrix në fotografitë e Borës janë komentuar me të madhe.

“Qershia mbi tortë” ishte komenti pas takimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, vetëm pak javë para hyrjes së Ramosajt në shtëpi e rrjedhimisht edhe nisjes së historisë pasionante të dashurisë me Donaldin.

UserOnline

Related Posts