Fjoralba Ponarin e “tradhton” dekolteja e fustanit, kështu veproi në mes të emisionit

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Moderatorja e emisionit “Portokalli”, Fjoralba Ponari tashmë ka ca kohë që shihet në emisione të mëdha siç ishte dhe “The Voice of Albania”.

E gjatë prezantimit të maratonës në “Portokalli”, Fjoralba është parë duke pasur vështirësi me fustanin e saj.

Në një moment gjatë prezantimit ajo shihet duke mbajtur dekoltenë me duar dhe në anën tjetër Salsano Rrapi shihet duke qeshur.
UserOnline

Related Posts