Habisin Alvisa dhe Bashkimi: Nuk jemi çift

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti i fundit që kanë dalë nga emisoni “Përputhen”.

Dyshja kanë zgjedhur që njohjen ta vazhdojnë jashtë, derisa po sjellin imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Të ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ata kanë habitur me deklaratën, duke thënë se nuk janë çift.

Alvisa: Ne jemi në njohje e sipër.

Bashkimi: Nuk më pëlqejnë epitetet, po e njoh këtë vajzë. Epitetet kanë përgjegjësi.

Alvisa: Çift quhemi kur marrëdhënia të thellohet. Se ne nuk e njohim njëri-tjetrin aq mirë.

Alvisa po ashtu u shpreh së dëshiron të investojë në bizneset e saj, pasi nuk e konsideron paraqitjen në televizion si primare.

Bashkimi për momentin do të rrijë në Shqipëri me bukuroshen, teksa Alvisa tha se nuk i pëlqen shumë Amerika.

UserOnline

Related Posts