Doja të deklarohesha për Efin”/ Habit Bruno: Sjelljet e saj…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Gjatë puntatës së djeshme të “Për’puthen” konkurrentët janë kthyer në studio.

Dje u transmetua edhe takimi i Efit dhe Bledit, e si pasojë filluan edhe diskutimet në studio. Në këto momente Bruno bëri një deklaratë të fortë.

Biseda në studio:
Bruno: Unë kam qenë gati të deklarohem për Efin, por sjelljet e saj më stepën. Jam shumë i paqartë për pëlqimet e Efit. Unë ndihesha shumë i përfshirë në marrëdhënie me Efin, deri në atë pikë sa ndryshuan shumë gjërat, ka ndryshuar marrëdhënia jonë. Mua ta them copë, më dukeshe shumë fake me ato puthjet e përqafimet me Bledin.

Mendimi im
Efi: Po të kundërshtoj dhe po të them që i ndjeva

Bruno: Në natën e vitit të ri ndodhën shumë situata që nuk më pëlqyen. Nuk u tërhoqa u stepa. Në këtë pikë ku jemi duhet të flasim

Gjithsesi, Bledi dhe Efi u panë shumë të përfshirë në takimin mes tyre.
Nuk munguan përqafimet dhe puthjet mes tyre, ndërsa kjo nuk i pëlqeu shumë prej djemve në studio.

UserOnline

Related Posts