Me dritat e fikura, Einxhel dhe Dj Dagz kalojnë momente intime në jakuzi (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Einxhel dhe Dj Dagz e kanë shijuar në\ maksimum qëndrimin e tyre në suitën e vendosur në ambientet e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Dy banorët, të cilët kanë pak ditë që janë lidhur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duket se nuk e kanë pasur aspak problem se po vëzhgohen nga kamerat.

Moderatorja dhe Arbëri kanë shfrytëzuar edhe jakuzin, të cilin e kishin mbushur me shumë shkumë. Me dritat e fikura, qirinj dhe shampanjë, ata kanë kaluar disa momente mjaft romantike.

Kujojmë se Einxhel gjatë spektaklit të së Martës u fsheh prapa kolltukut, kur po jepeshin puthjet e saj ‘baby kiss’ me Arbërin. Madje ajo shtoi se është person hermetik dhe se asnjëherë nuk ka qenë e hapur për lidhjet e dashurisë, duke qenë se ka preferuar t’i mbaj private.

UserOnline

Related Posts