Më në fund vjen reagimi i parë i ish të dashurës së Dagz-it

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Edhe prezantuesja Ariana Berisha së fundi ishte temë e mediave sa i përket lidhjes së saj me Dagz-in.

Kjo lidhje mori vëmendje pas hyrjes së Dagz-it në BBV, shkruan lajmi.net.

Dje ajo u përfol nëpër media pasi shkaktoi konfuzion me hyrjen e një moderatore tjetër që u bë banorja më e re, Egzona Rafuna.

E kaq mjaftoi që moderatorja Ariana Berisha të thyej heshtjen e saj.

Ajo ka reaguar me një postim të ‘fortë’ në Instagram. Moderatorja ka ‘goditur’ shumë persona me këtë postim.

Ariana ka kritikuar mediat për fotografitë e publikuara.

‘Sa e lehtë qenka të vendosësh fotografi të tjetërit pa e pyetur. Unë s’kam bërë ndonjëherë një gjë të tillë, këtë e quani gazetari? Në gazetari ekziston pyetja por edhe konfirmimi për çfarëdo çështje. Ju lus të dashura media të hiqni dorë nga publikimi i fotografive të mia me x personin’, thuhet në postimin e saj.

Në postimin e saj nuk mungon respekti për Dagz-in konkretisht për ‘karakterin dhe shpirtin e tij luftarak’.

Postimin ajo e mbyllë me një fjalë për ndarjen dhe lirinë që ajo fiton sot.

‘Krejt çka mund të them është që jam shumë e lumtur me punën time, unë po e shijoj lirinë e liria s’ka çmim. Po jetoj ashtu siç unë dua e të jetosh diçka që ti do është rehatia më e madhe që secili e dëshiron. E kotë të merrem me diçka që tashmë e kam lëshuar nga duart. Unë jetoj në të tashmen’, përmbyllë reagimin Ariana.

Dagz-i është duke shijuar lidhjen e tij me Einxhelin brenda shtëpisë së BBV-së.

UserOnline

Related Posts