Banori i ri që hyri në BBV është ish i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Të martën në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë hyrë pesë banorë të rinj të cilët kanë “freskuar” shtëpinë.

Njëri prej tyre është Eltion Merja, të cilin publiku e njeh nga formati “Dancing with the Stars”, ku për vite me radhë ka qenë balerin profesionit në këtë format.

Por, Eltioni ka qenë gjithashtu në krye të mediave roze për vite me radhë për lidhjen me këngëtaren e njohur shqiptare, Rovena Dilo.

Dashuri e cila lindi nga spektakli i vallëzimit, ndryshe çifti kanë qenë bashkë për katër vite, ndërsa në vitin 2019 i dhanë fund lidhjes.

Në anën tjetër, Eltioni që në hyrje është treguar shumë aktiv duke marrë pjesë në lojëra dhe debate në shtëpi.

Ndryshe për këtë javë në nominime janë Iliri, Donaldi dhe Meridiani. Ky i fundit sipas disa sondazheve të publikuara do të dalë nga shtëpia.

UserOnline

Related Posts