(FOTO)Bora fillon fushatën! Kush pëlqen Donaldin,është “armiku” i saj

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Në prag të nisjes së Vitit të Ri dhe në ditën e fundit të 2021,Bora Zemani vendosi t’ju thotë Bye Bye disa personave që ndonëse në të shkuarën jeta ka dashur t’i kishte mjaft pranë.

Me një kërkim në llogarinë e saj në Instagram do të shikoni se moderatorja e njohur ka fshirë nga rrjetet sociale Romeon,Elgitin,Beatrixën dhe Donaldin.Elgiti e ka bërë shumë të qartë se anën e kujt mban dhe Bora e ka hequr nga lista e ndjekësve këngëtarin

Kështu që edhe ai bëri të njëjtën gjë me moderatoren pas veprimit të saj.Kujtojmë se Elgit Doda është producenti i këngës që u bë virale dhe ishte dedikim nda moderatores Bora Zemani nga ish-partneri i saj Donald Veshaj.
UserOnline

Related Posts