Atdheu uron Borën për ditëlindje? Ti nuk mundesh pa mu,unë nuk mundem pa ty

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Atdhe Xharavina është ish-konkurrenti i Përputhen,i cili gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.Ai pas mesnate ka hyrë “live” në Instagram,derisa fansat kanë vërejtur një këngë që aludon një dedikim.

Në një video që është bërë virale në Tik Tok,Atdheu shihet në makinë teksa dëgjon këngën e Gold AG dhe Burakut,”Urime ditëlindjen”.

Në mbishkrimin e videos ndërkohë shkruhet:”Kjo video vërteton se Atdheu dhe Bora kanë pasur lidhje.Tani po kuptoj Donaldin.”

Xharavina tutje ka inçizuar vetëm pjesën ku urohet ditëlindja,teksa teksti thotë:”Ti nuk mundesh pa mu,unë nuk mundem pa ty.”

Kjo situatë ngjall tepër dyshime pasiqë dihet që sot Bora Zemanj feston 30-vjetorin e saj të lindjes.

UserOnline

Related Posts