Nervozohet Beatrix,kapet keq me shoqen e Borës:”Hajde loçkë se ta tregoj unë”

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother u dha një klip për banorët e rinj dhe të vjetër ku Beatrix Ramosaj iu kundërpërgjigj këngëtares Xheisara.

Në dhomën e rrëfimit,Trixa tha se ajo nuk mund të vijë dhe tu tregojë atyre nëse ka atmosferë apo jo,se aty realisht ka.

“Ti po don me na tregu a ka muzikë këtu a jo,hajde loçkë se ta tregoj unë”,ishin fjalët e Beatrix.

UserOnline

Related Posts