‘Boll u kapët pas b*thës së vajzave që jeni ndarë’, Meridiani shpërthen dhe ndaj Romeos: Ik gjuj ndonjë tjetër me lekë

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Meridian Ramçaj, ish-banor i “Big Brother VIP” nuk i ka ndalur akuzat që pas daljes së tij nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, qoftë për produksionin, qoftë për disa protagonistë të tjerë.

Pas debatit live me Balinën ai ka shpërndarë mesazhe mbështetëse pro tij, e kundra opinionistes dhe produksionit, si edhe i ka kthyer përgjigje virtuale njerëzve që nuk e kanë mbështetur.

Kësaj here Meridiani i drejtohet Romeo Veshajt, vëllait binjak të banorit Donald Veshaj, edhe pse nuk ka përmendur direkt emrin e tij.

“Ta sqarojmë njëherë e mirë këtë PR e sufllaqeve. Krenar për një femër aq kohë sa e ke në krahë, boll u kapët pas b… të vajzave kur jeni ndarë. Se të gjithë ju njohin si kunetërit e shokëve Xhemal!

PS: Je lodh shumë vëlla me PR duke thënë që Meridiani iu ndau nga gratë që ju kishin nda më parë! Shko gjuaj për ndonjë tjetër me lekë vëlla se vetë e ke ndrit. Artistët e Shqipërisë këta…”, shkruan Meridiani në postimin e tij.

Më herët gjatë ditës ai kishte thumbuar dhe familjen e Beatrix, për mbështetjen ndaj lidhjes së çiftit, edhe pse Donaldi shfaq nostalgji ende për Borën, dhe një parashutë hyri në shtëpi për ditëlindjen e saj.

UserOnline

Related Posts