Mirpafshim Iliri/ Arjola dhe Monika bëjnë pakt për ta hequr nga loja

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

“Ti hapi këmbët unë e mjel, e bëjmë treshe”, tha Iliri, që më pas solli dhe reagimin e fortë të aktores, e cila i përmendi dhe gruan.“Të kapi dhinë e vetë atje (gruan), dhe ta kthejë si të dojë, le të marri dhe Tanin pastaj për ndihmë”, dëgjohet që të thotë aktorja e… 

Per lajmin e plo te kliko ne reklamen me poshte…

UserOnline

Related Posts