(VIDEO)Beatrix afrohet që ta puthë, Donaldi e injoron keq

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj kohëve të fundit janë duke pasur krisje në marrëdhënien e tyre.

Përkundër faktit se kanë vendosur të vazhdojnë lojën të vetë, ata ende po kanë disa momente romantike.

Sidoqoftë kësaj, këngëtarja së fundmi është parë duke iu afruar aktorit, derisa ky i fundit bëri një veprim të papritur.

Derisa po diskutonte me Arjolën, Beatrix u shpreh se e dashuron jetë, duke vrapuar për te Donaldi.

Ky i fundit ishte duke hyrë në dhomën e rrëfimeve, derisa e ka injoruar totalisht bukuroshen.

Pasi shkëmbyen puthje, aktori nga Vlora u pa duke iu larguar dhe duke hyrë me nxitim në dhomë.

UserOnline

Related Posts