Ju u përqafuat dhe unë u zhvesha”/ Beniada provokon kamerat me Arjolën: Flakë fare Monika, nudo (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Mbrëmjen e djeshme teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Beniada ka vendosur që të provokojë kamerat.

Ajo ishte ulur në krevat së bashku me Arjolën, e në një moment thotë me zë të ulët “binjakët janë shumë pasionalë” dhe merr një pozicion provokues.

E kur pa se kamerat janë duke fokusuar ato të dyja thotë duke qeshur “o sa turp”. Këtu Arjola e ngacmon dhe i thotë “bëje prapë”.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Binjkët janë shumë pasionalë. O sa turp

Arjola: Jo, jo bëje prapë

Beniada: Binjaku është shumë pasional, do ta tregoj vetëm me partnerin, nuk do tua tregojë të tjerëve. Me të tjerët është shumë i turpshëm

Arjola: Po me partnerin e vet, se me partnerin e komshisë nuk ke se si e tregon

Beniada: Po të shikoj ty në këto momente, me partnerin e vet. Dashuri pse bën kështu, pse nuk më shikon, çfarë ka?

Arjola: Sepse jam dashuruar marrëzisht

Beniada: Me kë? Me Monikën

Arjola: Me Monikën

Monika: Më falni, ju po përqafoheni, unë u zhvesha

Beniada: Flakë fare Monika, nudo, seksi fare. Hiqi dhe çorapet të jesh edhe më nudo

UserOnline

Related Posts