Jepet njoftimi që sot! Nesër në “BBV” do të ndodhë diçka që nuk ka ndodhur asnjëherë më parë

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Nesër do të jepet edicioni i radhës i Big Brother VIP.Si çdo të martë dhe të premte në lidhje direkte me banorët do të zhvillohen ngjarje mjaft interesante ashtu sic ka ndodhur tani e më shumë se 100 ditë qëndrimi brenda shtëpisë.

Mirëpo “Vëllai i Madh” për spektaklin e nesërm ka marrë një vendim të papritur që do të ndodhē për herë të parë këtë sezon.

Përmes faqes zyrtare të Big Brother VIP në Instagram është kumtuar lajmi se për herë të parë brenda shtëpisë do të eleminohen 2 banorë brenda një nate.

UserOnline

Related Posts