Bora Zemani do të hyjë në shtëpinë e BBV për t’u përballur me Donaldin dhe Trixën?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Siç e dimë tashmë në datën 9 janar Bora Zemani vendosi të festojë ditëlindjen me miqtë e saj më të afërt.Në këtë festë nuk mungoi as prezenca e Lori dhe Sara Hoxhës apo Arbana Osmanit që përflitej se Bora ka patur një konflikt pas hyrjes në BBV.

Sipas burimeve të “Top Channel” një ide e tillë është hedhur sërish në tavolinën e mbledhjes.Teksa po mendohet për skaletën e finales së madhe të “Big Brother VIP” një ndër pikat që po përflitet është edhe hyrja e Borës në një përballje me Donaldin dhe Beatrix.

Flitet se një ide e tillë është konfirmuar edhe nga vet Bora por dhënia e këtij lajmi publikisht ende nuk është bërë nga Top Channel.

UserOnline

Related Posts