I ke qëndruar besnik njerëzve”/ Einxhel ironizon: Me Ilirin kuptohem me sy

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Einxhel nuk është kursyer në batutat, ironitë dhe revoltën e shprehur pas largimit të Dagz.

Teksa ndodhej në oborr dhe me Ilirin që shtëtiste rrotull saj…

ajo ka nisur të nisur të ngacmojë bazuar në situatat e fundit në shtëpi.

“Iliri të paktën i qëndron besnik njerëzve të tij. Më Sabianin është treguar besnik, me Arbrin me të giithë.

Unë me Ilirin kuptohem me sy…”,- tha ajo duke ironizuar deklaratat dhe sjelljen e Donaldit.

UserOnline

Related Posts