Mos ke pirë?”/ Iliri dhe Donaldi bisedojnë si asnjëherë më parë: Me gjithë të metat që ke, je djalë i… (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Prej disa ditësh, Einxhel, Beatrix dhe Donald po përjetojnë ethet e nominimit. Gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme, njëri prej banorëve do të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mbrëmjen e djeshme, teksa Iliri dhe Donaldi ndodheshin jashtë në oborr, kanë biseduar pikërisht se kush mund të eliminohet sonte.

Aktori i humorit ka pyetur balerinin se kush mendon se do të lërë shtëpinë dhe ai ka mbetur i habitur nga përgjigja e tij.

Nuk besoj që ti del. Ti jo njëherë. I duhesh kësaj shtëpie. Me të gjitha të metat që ke, je çun i dashur”, ka thënë balerini.

Biseda:

Donaldi: Kush mendon se del ti?

Iliri: Ti jo njëherë

Donaldi: Ishalla Ilir

Iliri: I duhesh kësaj shtëpie

Donaldi: E di sa jam lodhur. Jam lodhur moj motër, do më vinte keq, por që prapë nuk do më vinte mirë të ikte Trixa

Iliri: Jo se del Einxhel, do ishte bukur

Donaldi: Do dalë ose unë ose Trixa

Iliri: Ti nuk del njëherë

Donaldi: Se di

Iliri: Ti me gjithë të metat që ke, je çun i dashur. Kjo është e vërtetë

Donaldi: Ti ke pirë gjë?

Iliri: Jo ore nuk kam pirë

Donaldi: Po të pyes, a i ke pirë ato të detox-it?

Iliri: Po, ato i thaj që në mëngjes

Donaldi: Se unë po pi raki

Iliri: Rakinë qerrata e merr vetëm për vete

Donaldi: Si vetëm për vete?

Iliri: S’ia mbush shoqërisë

Donaldi: Kujt t’ia mbush?

Iliri: Shoqërisë

Donaldi: Të mos thuash faleminderit

Iliri: Po ta them edhe

faleminderit, ça problemi ka

Donaldi: Mirë se unë po i thosha Beniadës e bukura do ishte të vinte Iliri këtu, se ta tha Trixa, se erdhe vetë, nuk e di. Po ke ardhë vetë, je ok

Iliri: Trixës unë i thashë çoji paketën Donaldit

Donaldi: Patjetër

Iliri: Unë e shikoja që më shikoje nga larg

Donaldi: Po shikoja ato shapkat e Tani, nuk i ke pa sa të bukura i ka

Iliri: Unë shikimin tënd e pashë

UserOnline

Related Posts