Shoku i Donaldit bën komentin e papritur tek Bora Zemani

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat rozë.

E gjithë kjo për shkak të trekëndëshit të formuar në mes të saj, Donaldit dhe Beatrixës.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi, ku vëmendje të madhe ka marrë komenti i ish-banorit të Big Brotherit, i cili nuk i kishte komentuar më parë, por vetëm pas daljes së Beatrixit.

“Vazhdo kështu”, shkroi ai në gjuhën angleze.

Kledi dhe Donaldi kishin një miqësi shumë të mirë brenda shtëpisë dhe sipas Kledit kjo miqësi do të vazhdojë edhe pas “Big brother vip”.

UserOnline

Related Posts