“Kush je ti mor, je djalë i keq”, plas keq mes Monikës dhe Ilirit, aktorja e shtyn me duar: Kam menduar se ti do ishe…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP, ku Monika dhe Iliri janë përplasur shumë keq me njëri tjetrin.

Pika kulminante ka qenë në momentin që aktorja është ngritur në këmbë dhe e ka shtyrë me duar Ilirin duke i thënë se ishte një “djalë i keq”.

Monika: Më ke nxjerrë shumë keq në sy të publikut, ti duhet të penalizohesh. Kush je ti mor, kush je ti. Je shumë djalë I keq. E kam menduar se do ishe artist i mirë. Po reagoj kështu se ke që në dhjetor që bën kështu.

Ilir: Nuk besoj se ti jashtë do silleshe me njerëzit që ke patur debate në të nëjtën mënyrë si këtu

UserOnline

Related Posts