Publikohet videoja që po i ‘çmend’ të gjithë, Bora Zemani takohet me Beatrix Ramosajn?

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
Një video ku një vajzë bionde përqafohet me moderatoren Bora Zemani po bën namin në rrjet. Në video shkruahet: Bora takohet me Beatrix dhe i thotë të kam falur”. Të shumtë kanë qenë reagimet, ku disa komentues pretendojnë se është Beatrix dhe të tjerë shprehet se është Olsa Muhameti.
Ndërkohë moderatorja Dojna Mema njoftoi dje se ish-konkurrentja Beatrix Ramosaj nuk mundi të ishte sot e pranishme në emisionin ‘Fan Club’ pasi është tepër e rënduar psikologjikisht. Nuk ka asgjë të konfirmuar nëse ka pasur ndonjë komunikim mes Borës dhe Beatrix.
UserOnline

Related Posts