VIDEO/ Kapiteni i Liverpul i zemëruar, një tifoz i “vjedh” fanellën që po i jepej një tjetër tifozeje

Liverpul arriti një fitore 3-1 në fushën e Kristal Palas të dielën, e cila e ndihmoi atë t’i mbante gjallë shpresat për titull. Por kapitenit Henderson, i ndodhi një ngjarje e pakëndshme pas fundit të takimit.

Sot jeton si në përralla, xhaxhai i Georginës: E rrita dhe tani s’më njeh, Cristiano ka gruan më të keqe (FOTO LAJM)

Këtë të enjte do të fillojë transmetimin në “Netflix” seriali i Georgina Rodriguez, ku modelja do të rrëfejë si është jeta e saj përralore me partner Cristiano Ronaldon.

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP dhe nuk ja u merr mendja se kush është personazhi shumë i njohur

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh.