VIDEO/ Kapiteni i Liverpul i zemëruar, një tifoz i “vjedh” fanellën që po i jepej një tjetër tifozeje

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
Mesfushori shkoi drejt tifozëve të tij dhe hoqi fanellën, të cilën do t’ia jepte një gruaje që ndodhej mes tyre. Por papritur një tjetër fans me fëmijën e tij mbi supe e kapi fanellën përpara gruas dhe më pas u largua me vrap.
Në përpjekjen për t’u larguar më shumë, fëmija i ra nga supet. Henderson u mundua ta ngushëllonte gruan në fjalë dhe i mori një tjetër fanellë dhe ja dha asaj.
UserOnline

Related Posts