Donaldi nuk qenka mërzitur për Triksën por për Borën? Fansat kapin detajin dyshues (video)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Donald Veshaj është aktori shqiptar njëherish edhe banorë në Big Brother Vip. Eksperiencën e tij në BBV ai e ka nisur qysh në ditën e parë kur nisi formati.

Dita-ditës u bë shumë i dashur për publikun madje duke u parë edhe si konkurrenti kryesor për të fituar 100 mijë euro.

Gjatë aventurës së tij në BBV në fillim ai pati një takim me Borën me të cilën shkëmbeu puthje duke u bërë hit kudo në rrjetet sociale.

Por meqë produksioni nuk ia kishte përcjellur sinjalet e Borës aktorit ai u tërhoq nga ajo dhe u lidh me shoqen e saj Trixën, kështu duke u formuar trekëndëshi Donald- Bora- Beatrix.

Pas dy muajsh Trixa është e eleminuara e kësaj të premte nga BBV, duke lënë brenda partnerin e saj. Ndërkohë në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video

ku Donaldi shihet i mërzitur pas daljes së Trixës por që faktikisht ai në dorë rri duke preku tatuazhën që e lidh me Borën. “Data 5” është tatuazhi që ka Donaldi në dorë datë e cila tregon ditën kur ai dhe Bora kanë filluar lidhjen.

UserOnline

Related Posts