Eshte gati oferta e inter për Dybala !

Inter mbetet pretendeti kryesor për të transferuar argjentinasin, Dybala.

Agjenti i tij do të kthehet në itali në shkurt për t’u takuar me drejtuesit e Juventus dhe për të diskutuar të ardhmen e ‘La Joya”. Spas “Gazzetta dello Sport”, Inter i ka mundësitë financiare për të përmbushur kërkesat e Dybalas.

Zikaltërit janë të gatshëm të ofrojnë një kontratë 5-vjeçare ku Dybala do të përfitojë 7,5 milion euro në sezon. Problemi i vetëm për Interin është se duhet të gjejë një marrëveshje me Juventusin në fillim.

Related posts

Trending

- Advertisement -