Balina e Revoltuar ka nje mesazh per Beatrixen !

Balina ka hedhur ne instastory nje deklarate ku citon qe un kam fol me nje person nga instagrami im ku mendoja se e njifja por qe ishte adres fallco … .
Për më tepër aty nuk ka asnjë deklaratë ku unë të pretendoj çfarë është e vërtetë apo jo. Kush dëshiron ta shohë e sheh. Kush dëshiron ta përdorë do e përdorë gjithsesi. Në këtë pikë jam unë që më është prekur privatësia. P.s. është komunikim im personal dhe si i tillë nuk ka asnjë lidhje me produksionin”, shkruan Balina Bodinaku. /Vip-Magazine.al/

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -