Tronditet Shkodra, vritet me armë zjarri një 68-vjeçar, një tjetër i plagosur (Emrat)

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, teksa një person tjetër ka mbetur i plagosur sipas informacioneve paraprake.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në lagjen “Rus” të qytetit verior. Viktima mësohet se është shtetasi Naim Bajri, 68 vjeç. I plagosur ka mbetur shtetasi Astrit Zeneli, 58 vjeç. Si viktima dhe i plagosuri janë banues në fshatin Dobraç, Shkodër.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur detaje mbi ngjarjen. Zona është rrethuar dhe janë ngritur disa postblloqe policie për krehjen e zonës dhe kapjen e autorëve.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -