Tmerr në Berlin! Makina merr përpara turmën me njerëz, ka të vdekur dhe të plagosur (Video)

Ngjarje e rëndë në Berlin.

Një person ka mbetur i vdekur dhe tetë të tjerë kanë mbetur të plagosur, pasi një makinë është përplasur në lagjen Charlottenburg.

Zëdhënësi i policisë së Berlinit, Martin Dams, tha se drejtuesi i makinës Ranault, u arrestua.

Policia thotë se ene nuk ka mundur të konstatojë nëse bëhet fjalë për një aksident apo një veprim të qëllimshëm.

Një hetim i plotë po kryhet për rastin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -