Bla Bla Blog

Latest BigBrother News

Bajo e tregon: Kam bashkëjetuar me një nga vajzat e ”Përputhen” e doja shumë, por…

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, Bajo ka folur pas daljes së tij nga reality show i dashurisë.

I ftuar në ‘Shqipëria Live’, Bajo zbuloi se ka pasur një lidhje me një konkurrente nga ‘Përputhen’ e sezonit të dy, duke mos dashur që të tregojë identitetin e saj.

Bajo tha se bashkëjetonte prej 4 muajsh me vajzën në fjalë dhe se vazhdonin lidhjen e tyre edhe gjatë 2 javëve të para që ai ka qenë pjesë e emisionit.
Fill pas kësaj dyshja janë ndarë pasi vajza ka zgjedhur të largohet!

Bajo: Ke patur lidhje me një konkurrente të mëparshme me një konkurrente nga ‘përputhen 2’. Kam qenë në lidhje me të 2-3 javët e para që kam qenë në emision, e kam pasur në shtëpi. Bëmë një pakt bashkë, shiko se unë i kam synimet e qarta më prit. Nuk më priti edhe pse e doja. Ja bëra të qarta para se hyja, te pjesa e famës dhe për ta përdorur si trampolinë drejt biznesit. Ajo nuk duroi dot presionin dhe u largua më vjen keq që jam ndarë. 4 muaj bashkëjetesë kalova me të, lidhje kam më tepër. Ajo femër ka një familje dhe e kam dashur realisht. Nuk ja vlejti që mora pjesë në ‘Përputhen’ dhe e humba. E kam takuar, arritëm një konsesus nga të dyja palët, ajo në hallin e vet edhe unë në timen. I them live që të kam dashur shumë, por edhe një libër po ta lexosh dy herë nuk ka sens.

Follow Us

Most Popular

Related Posts