Antonela e “Perputhen” habit me rrefimin :Jam dashuruar me burr të martuar!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Antonela Berisha ka bër një rrëfim shumë interesant rreth jetes sentimentale të saj.

E ftuar në “E diell” konkurenjta bukuroshe ka zbuluar se si ishte dashuruar në një burrë të martuar duke menduar se ishte beqar.

“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”. Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela.

Gjithashtu më tej Antonela zbulo marrdhenien e saj me Mevlan Shaben .Ajo trregoj se e ka prishur miqësin që ka pasur me të pasi ishte zhgënjyer nga ai .

Ajo tha:

“E kam treguar që kam pas pëlqim për të, nuk e kam më, sepse jam shumë e zhgënjyer nga ai me thënë të drejtën. Nga emisioni “Jashtë Loje”, që ishim bashkë në makinë ai dha disa deklarata të tjera për personazhin tjetër që ishte në emision (Ledjanën). Nuk e kam ndjek me vëmendje, por më çuan disa gjëra. Nuk jam më goma rezervë për askënd. Thjesht e kam prish edhe atë miqësi që ishte, sepse nuk ja vlen, miqtë e mi i numëroj me gishta dhe besoj se ai nuk e meriton të jetë në miqësisë time.”- ka rrëfyer Antonela.

Related Posts