Granit Cana rrëfehet pasi del nga BBV: Ja se si më priti ish e dashura!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Granit Cana u eleminua nga shtëpia e Big Brother Vip dy ditë më parë dhe ditën e sotme ishte i ftuar në “Fan Clup”.

Ai ka zbuluar se ka kontaktuar me vajzën për të cilën shprehu dashurinë publikisht edhe pse nuk janë bashkë momentalisht.Graniti trregoi se e kanë lënë të takohen për ti sqaruar gjërat përballë me njëri-tjetrin.“Kam folur, e kemi lënë të takohemi dhe t’i sqarojmë gjërat. Unë do doja të riktheheshim sepse e kam ende në zemër, u shpreh Graniti .
Ai trregoi që vajza në fjal është ndjerë fajtore per eleminimin e tij . “I ka ardhur keq për mua. Dhe më kërkoi falje për letrën që dërgoi, pasi mendon se ajo letër më penalizoi. Gjithashtu më tha se e ka përjetuar edhe ajo keq eleminimin tim”,- tregoi ai.

Graniti ka qenë një nga personat më të diskutuar sidomos për raportin e komplikuar me Fifin dhe deklaratat jo dhe aq të qëndrueshme.

Related Posts