Habit Andi dikur miq “per kokë”.Ja si eshtë marrdhenia e tij me Mevlanin sot!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Dy nga ish-konkurentët më të përfolur te emisionit të dashurisë Përputhen 2 janë , Andi Shehi dhe Mevlan Shaba, të cilët dallonin për një miqësi të ngushtë.

Ata shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Por pasi kohëve të fundit nuk u panë dhe nuk postuan më së bashku, ndjekësve u filluan dyshimet se miqësia mes dy djemve është krisur.
Këto dyshime i konfirmoi vet Andi në një bisedë me ndjekësit e tij në “InstaStory”.
Ai u pyet nëse vazhdon miqësin me Mevlanin dhe përgjigja e tij ishte :Vazhdon respekti.

Gjithashtu në një intervistë kur e pyetën se kë do zgjidhte midis Mevlanit dhe Atdheut ai na habiti pasi zgjedhja e tij ishte Atdheu ,pasi me Mevlanin ka pasur nje hatërmbetje dhe gjërat jan ftohur.

Related Posts