E kaloi naten bashke me Edin? Ada publikoi foto nga hoteli!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ada dhe Edi janë dy nga ish konkurentët më te përfolur te Përputhen 3.Në periudhën e njohjes midis tyre jo gjithçka shkoj si duhej ,pasi dy ish konkurentët patën debate të ashpra me njëri-tjetrin ku pasuan dhe në ofendime të renda .
Gjithkçka u qetsua pasi Edi i kërkoi ndjesë Adës dhe shprehi pëlqimin qe ka për vajzën bukuroshe.Por edhe pas eleminimit nga përputhen dyshja na ka lën të kuptojmë që njohja tyre vazhdonë edhe jashtë.

Mbrëmjen e djeshme ishte Edi ai që publikoj një video ku po pinin shisha bashkë me Adën,ndërsa një foto që Ada ka publikuar nga hoteli , ka ngritur dyshime nëse ata kanë fjetur bashkë apo jo.

Shikoni fotot e publikuara ne Instastory nga Ada:

Related Posts