I kerkoi publikisht te takoheshin per kafe, Lediana zbuloi cfare ndodhi me Antonelen!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ledjana Prenga është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në mediat rozë.Trekëndshi i dashurisë Lediana Mevlan dhe Antonela bëri shumë bujë pasi vajzat shpeshë kalonin në debat me njëra tjetrën.
E ftuar në emisionin “Shqipëria Live” Lediana teksa fliste për Mevlanin tregoi se
nuk do të donte një ballafaqim me të në këto momente, por ndoshta në një të ardhme mund të ndodhë diçka e tillë.

Gjithashtu ajo shprehu për Antonelen
që pasi dëgjoi një intervistë të saj ku kishte thënë se mund të bëheshin mikesha, i dërgoi një mesazh me faqen e saj ku i ofronte që të takoheshin për të pirë kafe, por më pas e fshiu.Por mesa duket qenka penduar për atë veprim që bëri dhe e ka v fshirë para se të marrë një përgjigje nga Antonela.

Ndër të tjera Lediana tregoi që ka marrë oferta për të qënë pjesë e televizjonit.
“Në disa televizione kam pasur ftesa duke qenë se e kam paraqitur dhe idenë që kam për një emision timin dhe deri diku është aprovuar, por për shkak të angazhimeve të shumta e kam lënë pak pas dore, por shpresoj t’i rikthehem fuqishëm. Më pëlqen shumë fitness, palestra, do më pëlqente shumë një emision i tillë”, tha Ledjana.

Related Posts