Jo vetem Donaldi, por edhe Bora u prek shum nga surpriza qe Romeo i beri vellait te tij!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora dhe Donaldi janë një nga çiftet më të përfolur të show-bizit shqiptar.Takimi i tyre në shtëpinë më të famshme në shqipëri BBV ju ka dhuruar shumë emocione publikut .

Surpriza e Romeos për Donaldin nuk ka prekur vetëm këtë të fundit, të cilin e kanë përshkuar lotët dhe banorët e tjerë , por edhe Bora Zemanin.

Në llogarinë e saj Instagram bora ka publikuar momentin e surprizës së Donaldit duke etiketuar Romeon dhe vëllain e vogël të tyre, Marion.

Ajo na ka lënë të kuptojmë se dhe ajo është emocionuar për suprizën që i ësjte bërë Donaldit që i bëri të gjithë të nxjerrin lot gëzimi e lumturie.

Ajo na ka lënë të kuptojmë se dhe ajo është emocionuar për suprizën që i ësjte bërë Donaldit pqë i bëri të gjithë të nxjerrin lot gëzimi e lumturie.

Related Posts