Atij i kam ngelur peng: Ledjana flet ne lidhje me Mevlanin!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Ledjana Prenga është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ajo tërheq vëmendjen e mijëra ndjekësve me disa postime provokuese që bën në “Instagram” apo edhe me deklaratat e ndryshme nëpër intervista.

E ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ajo vendosi të fliste dhe për një tjetër ish-konkurrent të reality show, Mevlan Shaben .
Ajo është shprehur se ai nuk e ka kuptuar që mes tyre ka përfunduar gjithçka ,dhe i ka bërë një kërkesë që sduhet ta përmendë më aq shumë ne intervista.

“Ai i di shumë mirë gjërat që ka bërë edhe kundrejt meje edhe kundrejt personave të tjerë. E di arsyen pse jam mërzitur, ja kam bërë të qartë kur flisnim ende bashkë. Nuk kam dal nëpër media apo të hedh kunja, madje kur postoj shprehje mi marrin për të, por në fakt jo.Mendoj që edhe ai duhet ta kuptoj këtë pjesën që janë mbyllyr gjërat dhe mos të më përmend mua në çdo dalje të tij. Vazhdon akoma ta bëj dhe nuk e di pse. I kam mbetur peng përderisa më përmend në çdo emision“, është shprehur Ledjana.

Related Posts