Një tjetër konkurente përjashtohet nga “Për’puthen” ,produksioni dyshonë për një lidhje jashtë programit !!!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga konkurentet e “Për’puthen” ditën e sotme me anë të një instastory ka lajmëruar largimin e saj nga dating show më i ndjekur.

Me anë të një statusi në rrjete sociale bukuroshja Antonia dha dy arsye të ndrryshme për largimin e saj.
Ajo tregon se po largohet nga “Për’puthen për arsye shëndetsore, por gjithashtu në të njëjtin postim shprehet se produksioni ka dyshime që Antonia mund të jet në një lidhje jasjt emisjonit .

“Përshëndetje miq. Për disa kohë nuk do të jem në program, arsyet nga ana ime janë shëndetësore, por nga ana e produksionit janë papërgjegjshmëria dhe dyshimet e tyre që kanë lidhje me mua si konkurrente. Nëse do të ketë një rikthim do t’ju njoftoj sërish. Jeni më të mirët”, shkruan Antonia.

Related Posts