E papritur…Fifi humb ndienjat gjate emisionit LIVE !

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Fifi është ndër konkurrentet e Big Brother VIP, e cila po merr shumë vëmendje me deklaratat dhe rrëfimet e saj,shpeshherë është komentuar për sjelljen dhe veprimet e saj .
Sotë Fifi ka humbur ndjenjat gjatë spektaklit live të Big Brother Vip.
Ajo është ndjerë keq gjatë diskutimeve me Dj PM dhe Saran gjithashtu mendimi që Balina shprehu rreth Fifit .Balina hodhi akuza se Fifi po bën loj për debatin që kishte rreth Dj PM dhe Sarës gjithashtu që Fifi don të gjithë vëmëndjen për veten e saj.
Pas reagimit të Balina Bodinaku rreth situatës Fifi ka kërkuar largimin nga BBV .

Gjithashtu Arbana ka komentuar qe te gjithë kanë frikë ti flasin fifit sepse duhet të tregohen të kujdesshem,pasi ngarkesat emocionale Fifi nuk mund ti përballoj dot dhe duhet marr nje vendim që a do vazhdojë më apo jo .

Related Posts