E fundit! Fifi le shtepine e Big Brother Vip

Share:

Facebook
Email
WhatsApp
Ne kete moment ne shtepine e Big Brother Fifi po pershendetet me te gjithe banoret sepse ka vendosur qe te largohet nga shtepia me e famshme ne Shqiperi. kete vendim mund ta ket marre dhe vllai i madh sepse ditet e fundit Fifi eshte ne kujdesin e mjekeve dhe Psikologeve ndoshta keto te fundit mund ti ken thene vllait te madh qe Fifi nuk duhet te vazhdoj te jet me pjese e Big Brother Vip

Related Posts