Plas debati keq mes dy banoreve të Big Brother Vip :Ti del në rrugë për 100 mijë euro!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Banorët e BBV mbrëmjen e djeshme kanë nisur të japin mendime për njëri-tjetrin se sa “Vip”” janë jashtë shtëpisë së Big Brother Vip .Në momentin që po diskutohej për Beniadën Antonela thotë se ajo ende nuk është prezantuese dhe çfarë fame ka kur ajo ka thënë se “dal nudo për 100 mijë euro”.
Modelja bukuroshe dhe seksi e dëgjoi këtë dhe reagoi me humor dhe me mjaft sportivitet .

 

Biseda mes tyre :

Antonela: Nuk është ende prezantuese

Einxhel: Është prezantuese

Antonela: Nuk është akoma prezantuese. Më fal, çfarë fame ka Beniada që ka thënë dal nudo në rrugë për 100 mijë euro?

Beniada: O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke

Einxhel: Beniada ka gjithë atë CV si modele

Antonela: Edhe unë kam bërë punë si modele

Einxhel: Ka një kurrikulum aq të pasur si modele sa nuk mund ti thuash ti për 100 mijë euro.

Related Posts