Argjendi nxjerr zbuluar Efin dhe Brunon!

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Argjendi është një nga ish konkurentët e “Për’puthen më të komentuar për takimet e tij .Ish konkurenti ishte i ftuar ditën e djeshme ne emisjonin “Shqipëria Live “.
Ai u pyet dhe foli rreth largimit të tij nga “Për’puthen dhe vajzën që po njeh jashtë.Argjendi nuk mundi të shpëtonte pa u pyetur edhe rreth konkurentëve të tjerë, ai për çiftin më të ri që mund të krijohet u shpreh se njihen jashtë emisjonit me shumë bindje.
Argjendi tregoi se si Efi është shprehur në puntatën e saj hyrse dhe sipas tij nuk është aspak bindëse

“Nuk e kam parë Brunon asnjëherë,edhe pse ka qënë disa herë në studiot tona”

Related Posts