Kapet “mat” Bashkimi dukur u puthur me një vajzë në club! (VIDEO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Një nga djemt më të pëlqyer në “Për’puthen” është Bashkimi.
Bashkimi ka pasur shumë takime me Alvisen dhe së fundime është afer deklarimit për të.Alvisa u rikthye ne “Për’puthen” duke u shprehur se don tvazhdoj njohjen me Bashkimin.

Ky i fundit ka shprehur pëlqim të madh për të brenda programit madje ka refuzuar edhe vajzat e tjera për takime.
Por duket se jashtë gjërat janë ndryshe.
Në nje video Bashkimi shfaqet duke shkembyer puthje me një vajzë ku duket qartë që nuk është Alvisa.

Related Posts