Bora Zemani merr vendimin e papritur ndaj Donaldit! (FOTO)

Share:

Facebook
Email
WhatsApp

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, pak javë më parë patën një takim në BBV ku u treguan dashurinë që kishin për njëri-tjetrin dhe shkëmbyen një puthje qe rrëmbej zemrat e të gjithë shqipëtarve.
Gjithashtu pas puthjes së
bujshme ,Donaldi i bëri dhuratë Borës me rastin e 3-vjetorit të lidhjes së tyre varësem e tij .
Por së fundmi vihet re afrimiteti i madh mes tij me Beatrix.

Ditën e sotme në emisionin “Për’puthen” është vënë re që pas veprimeve të Donaldit ka ardhur dhe reagimi i prezantueses Bora Zemani.Ka rën në sy që Bora e ka hequr varësen e Donaldit dhe nuk e ka vendosur në emision siç bënte çdo ditë.

Related Posts